Arka rozwiązuje kontrakt z Moskalewiczem
2009-06-20 03:15:06; Aktualizacja: 16 lat temu
Arka Gdynia za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt z 35-letnim pomocnikiem Olgierdem Moskalewiczem.<br><br>Piłkarz ten w ubiegłym sezonie wystąpił tylko w pięciu meczach i nawet nie zdobył ani jednej bramki(...)
Piłkarz ten w ubiegłym sezonie wystąpił tylko w pięciu meczach i nawet nie zdobył ani jednej bramki, a także swoją grą nikogo na kolana nie powalił. W ten sposób władze Gdyńskiego klubu bez namysłu postanowiły rozstać się z doświadczonym zawodnikiem.
Graczowi, który zaliczył jeden występ w reprezentacji Polski można wyróżnić występy w takich klubach jak Pogoń Szczecin, Wisła Kraków, RKS Radomsko i Zagłębie Lubin. Próbował on nawet swoich sił za granicą w ekipach Diyarbakirsporu (Turcja) i cypryjskim AEL-u Limassol.




![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/90x60/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/90x60/lech-kibice.jpg)


![Zmiany w reprezentacji Polski U-21. Dodatkowe powołania, Kacper Urbański nigdzie nie jedzie [OFICJALNIE]](img/photos/111700/170x113/jerzy-brzeczek.jpg)



