Armando Broja porozumiał się z nowym klubem. Transfer wewnątrz Premier League coraz bliżej

Armando Broja porozumiał się z nowym klubem. Transfer wewnątrz Premier League coraz bliżej
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

Armando Broja doszedł do ustnego porozumienia z West Hamem w sprawie umowy indywidualnej - informuje Fabrizio Romano. W tym momencie toczone są negocjacje z Chelsea.

Armando Broja ma za sobą bardzo dobry okres w barwach Southampton. Z tego powodu po wygaśnięciu wypożyczenia wrócił do Chelsea i mogło wydawać się, że pozostanie tam na dłużej. Ostatnie doniesienia sugerują jednak jego transfer.

Albańczyk od dłuższego czasu wzbudza zainteresowanie ekip Premier League. Do tej pory mówiono o nim w kontekście takich ekip jak Everton, Newcastle United, a także West Ham. Wydaje się, że zasili właśnie ostatnią z tych drużyn - twierdzi Fabrizio Romano.

Działacze stołecznej ekipy od dłuższego czasu rozglądają się za atakującym. Pod uwagę brany był przecież Hugo Ekitike, ale ten ostatecznie zasilił w ramach wypożyczenia z opcją wykupu Stade Reims.

Z tego powodu West Ham szukał innych opcji, a Broja wydaje się dla nich intrygującym rozwiązaniem.

Według doniesień włoskiego dziennikarza sam zainteresowany miał dojść rzekomo do porozumienia z przedstawicielem Premier League w sprawie umowy indywidualnej. W tym momencie do dopięcia transakcji potrzebna jest jeszcze zgoda Chelsea.

Środkowy napastnik rozegrał w poprzednim sezonie 38 meczów, a jego dorobek to dziewięć goli i jedna asysta. Umowę ze stołecznym zespołem ma natomiast ważną do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy