Armando Broja porozumiał się z nowym klubem. Transfer wewnątrz Premier League coraz bliżej

Armando Broja porozumiał się z nowym klubem. Transfer wewnątrz Premier League coraz bliżej
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

Armando Broja doszedł do ustnego porozumienia z West Hamem w sprawie umowy indywidualnej - informuje Fabrizio Romano. W tym momencie toczone są negocjacje z Chelsea.

Armando Broja ma za sobą bardzo dobry okres w barwach Southampton. Z tego powodu po wygaśnięciu wypożyczenia wrócił do Chelsea i mogło wydawać się, że pozostanie tam na dłużej. Ostatnie doniesienia sugerują jednak jego transfer.

Albańczyk od dłuższego czasu wzbudza zainteresowanie ekip Premier League. Do tej pory mówiono o nim w kontekście takich ekip jak Everton, Newcastle United, a także West Ham. Wydaje się, że zasili właśnie ostatnią z tych drużyn - twierdzi Fabrizio Romano.

Działacze stołecznej ekipy od dłuższego czasu rozglądają się za atakującym. Pod uwagę brany był przecież Hugo Ekitike, ale ten ostatecznie zasilił w ramach wypożyczenia z opcją wykupu Stade Reims.

Z tego powodu West Ham szukał innych opcji, a Broja wydaje się dla nich intrygującym rozwiązaniem.

Według doniesień włoskiego dziennikarza sam zainteresowany miał dojść rzekomo do porozumienia z przedstawicielem Premier League w sprawie umowy indywidualnej. W tym momencie do dopięcia transakcji potrzebna jest jeszcze zgoda Chelsea.

Środkowy napastnik rozegrał w poprzednim sezonie 38 meczów, a jego dorobek to dziewięć goli i jedna asysta. Umowę ze stołecznym zespołem ma natomiast ważną do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy