Arsenal: Bellerín za 20 milionów funtów

Arsenal: Bellerín za 20 milionów funtów fot. daykung / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CBS Sports

Arsenal dokonał wyceny Héctora Bellerína, o czym informuje „CBS Sports”. Zainteresowanie usługami defensora przejawiają Atlético Madryt oraz Real Betis.

Umowa Héctora Bellerína z Arsenalem jest wprawdzie ważna do 30 czerwca 2023 roku, ale wydaje się, że zawodnik latem opuści zespół. Chętnych na jego usługi nie brakuje.

W kontekście pozyskania 26-latka wymienia się przede wszystkim Atlético Madryt. Wspomniany zespół szuka kogoś, kto mógłby załatać lukę po odejściu Kierana Trippiera. Zawodnik prawdopodobnie wróci do Premier League.

Jeśli zespół mistrzów Hiszpanii nie zdecyduje się na sprowadzenie gracza, to do gry może włączyć się inny przedstawiciel La Ligi. Mowa o Realu Betis, który również szuka wzmocnień po prawej stronie boiska.

Działacze ekipy z Emirates Stadium są świadome tego, że ich gracz generuje spore zainteresowanie. Z tego powodu postanowiono go wycenić.

Jeżeli zatem ktoś zechce pozyskać Bellerína, to musi liczyć się z wydatkiem rzędu 20 milionów funtów.

Urodzony w Badalonie zawodnik rozegrał w niedawno zakończonym sezonie łącznie 35 spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy