Arsenal i Atlético chcą 18-letniego Turka

Arsenal i Atlético chcą 18-letniego Turka
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Sun

Młody talent Trabzonsporu Abdülkadir Ömür stał się celem transferowym dla Arsenalu oraz Atlético.

18-latek stał się niedawno ważną częścią pierwszej drużyny tureckiego klubu. W obecnym sezonie zanotował on już pięć występów w jego barwach.

Jego były trener Sadi Tekelioglu wyjawił, że przedstawiciele Arsenalu oraz Atlético wyrazili już zainteresowanie jego usługami. Miało się to stać na przestrzeni ostatnich tygodni.

- Arsenal jest zainteresowany zakontraktowaniem Abdülkadira. Słyszałem również, że podobnie jest w przypadku Atlético. Trzeba jednak dodać, że to ci pierwsi są zdecydowanym liderem tego wyścigu - oznajmił Tekelioglu w rozmowie z „The Sun”.

- Arsene Wenger wykonuje doskonałą robotę, odkrywając młode talenty piłkarskie w Europie. Abdülkadir ma przed sobą karierę pełną sukcesów, jeśli tylko zdecyduje się na transfer do większego europejskiego zespołu - dodał.

Dodajmy, że Ömür jest także reprezentantem Turcji U-19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy