Arsenal musi obejść się smakiem. Martin Ødegaard zostaje w Realu Madryt

Arsenal musi obejść się smakiem. Martin Ødegaard zostaje w Realu Madryt fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: The Athletic

Półroczny pobyt Martina Ødegaarda w Arsenalu nie zostanie przedłużony. Po zmianie trenera w Realu Madryt Norweg jest zdecydowany, aby kontynuować swoją karierę na Santiago Bernabéu - informuje „The Athletic”.

Półroczny pobyt Martina Ødegaarda w Arsenalu nie zostanie przedłużony. Po zmianie trenera w Realu Madryt Norweg jest zdecydowany, aby kontynuować swoją karierę na Santiago Bernabéu.

Od kilku tygodni Arsenal pracował, aby Martin Ødegaard następną kampanię spędził również w Londynie. Mówiło się, że 22-latek stał się celem numer jeden w tym okienku transferowym dla „Kanonierów”. Sam Mikel Arteta chwalił postawę swojego podopiecznego i to całkiem słusznie. W końcu Norweg od momentu sfinalizowania wypożyczenia w styczniu zanotował 20 występów, w których dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Martin Odegaard ostatecznie pozostanie na kolejną kampanię w Realu Madryt. Cała sytuacja powiązana jest z pojawieniem się w klubie Carlo Ancelottiego. Włoch w najbliższym czasie ma spotkać się ze swoim zawodnikiem i odbyć szczerą rozmowę na temat jego roli w zespole Królewskich.

Arsenal zatem musi zacząć rozglądać się za nowym kandydatem na tę pozycję. Według dziennikarzy „The Athletic” alternatywą w przypadku niepowodzenia transferu Ødegaarda zostanie Albert Sambi Lokonga. 21-latek występuje obecnie w drużynie Anderlechtu. W jego barwach w dwóch ostatnich sezonach zaliczył 50 występów, a klub oczekuje za niego teraz oferty w wysokości 20 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy