Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta fot. Romain Biard / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira I Mohamed Bouhafsi

Działacze Arsenalu cały czas pracują nad ściągnięciem Houssema Aouara z Olympique’u Lyon.

„Arsenal naciska na transfer Aouara. Gotowa jest już oferta w wysokości 40 milionów euro. Pomocnik chce przejść do Londynu i doszedł już do porozumienia z „Kanonierami” w sprawie pięcioletniego kontraktu” - napisał Nicolò Schira na Twitterze.

Czy 40 milionów euro wystarczy? Biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia mediów, raczej nie. Arsenal dołożył już kilka milionów względem pierwszej propozycji przedstawionej klubowi z Lyonu. „Kanonierzy” muszą jednak się śpieszyć. W kierunku Aouara cały czas spogląda bowiem również Juventus. Turyńczycy interesowali się nim w przeszłości. Ostatnio odpuścili nieco temat, ale jak widać, jest on aktualny.

„Wczoraj Juventus skontaktował się z Lyonem. Włosi chcieli poznać cenę za Aouara oraz status negocjacji OL z Arsenalem. Na razie turyńczycy nie złożyli formalnej oferty. Francuzi czekają na nową propozycję londyńczyków, która ma zostać wystosowana wieczorem” - poinformował Mohamed Bouhafsi z RMC Sport.

Kontrakt 22-letniego Auoara z Lyonem jest ważny do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy