Arsenal nie puści Bellerina. Nowy kontrakt w drodze!

Arsenal nie puści Bellerina. Nowy kontrakt w drodze!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: The Mirror

Arsenal planuje przedstawić wkrótce ofertę nowego kontraktu Héctorowi Bellerinowi.

21-latek trafił do młodzieżówki "Kanonierów" w 2011 roku licząc, że w Anglii będzie mógł liczyć na częstsze występy niż po dostaniu się do pierwszego zespołu Barcelony. Obrońca bardzo dobrze rozwija się na Emirates Stadium i w ciągu ostatnich kilku miesięcy wzbudzał spore zainteresowanie największych klubów, w tym Manchesteru City i "Blaugrany".

"Duma Katalonii" znajduje się na przedzie rywalizacji o sprowadzenie Bellerina, ale "The Gunners" nie zamierzają się go tak łatwo pozbywać. Jak podaje "The Mirror", kierownictwo Arsenalu planuje wykorzystać przerwę reprezentacyjną na rozmowy z przedstawicielami piłkarza. Zawodnik ma otrzymać wkrótce ofertę, która związałaby go z klubem na pięć lat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy