Arsenal o krok od głośnego transferu wewnątrz Premier League

Arsenal o krok od głośnego transferu wewnątrz Premier League fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Athletic

Arsenal skupi się na zrealizowaniu transferu z udziałem Jorginho z Chelsea. Tym samym „Kanonierzy” odpuścili temat sprowadzenia tej zimy Moisésa Caicedo z Brigthon - poinformował David Ornstein z „The Athletic”.

Ekipa z Emirates Stadium wyznaczyła na swój ostatni zimowy priorytet wzmocnienie środka pola drużyny prowadzonej przez Mikela Artetę.

Na tym polu aktualnemu liderowi Premier League zależało najmocniej na zakontraktowaniu Moisésa Caicedo z Brighton.

Przedstawiciele „Mew” nie okazali się jednak dobrymi partnerami do podjęcia szczęśliwych dla londyńczyków rozmów, co skłoniło ich do rozejrzenia się za inną opcją.

W tej sytuacji Arsenal skierował swoje zainteresowanie na... Jorginho z Chelsea i coraz więcej wskazuje na to, że reprezentant Włoch zaliczy w najbliższych godzinach głośną przeprowadzkę w stolicy Anglii.

Na taki rozwój wypadków wskazuje David Ornstein z „The Athletic”, przekonując, że „Kanonierzy” skupili się już całkowicie na realizacji transferu 31-letniego zawodnika.

Środkowy pomocnik trafił do „The Blues” z Napoli w połowie 2018 roku za 57 milionów euro.

W tym sezonie wystąpił w 25 meczach, zdobywając w nich trzy bramki.

Jego obecna umowa z ekipą ze Stamford Bridge wygasa wraz z końcem obecnych rozgrywek i nic nie wskazuje na to, by miała zostać przedłużenia.

Dlatego Chelsea ma teraz ostatnią szansę na to, by cokolwiek zarobić na odejściu Jorginho i zaoszczędzić trochę pieniędzy z tytułu pensji, którą otrzymałby do końca czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy