Arsenal o krok od głośnego transferu wewnątrz Premier League

Arsenal o krok od głośnego transferu wewnątrz Premier League fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Athletic

Arsenal skupi się na zrealizowaniu transferu z udziałem Jorginho z Chelsea. Tym samym „Kanonierzy” odpuścili temat sprowadzenia tej zimy Moisésa Caicedo z Brigthon - poinformował David Ornstein z „The Athletic”.

Ekipa z Emirates Stadium wyznaczyła na swój ostatni zimowy priorytet wzmocnienie środka pola drużyny prowadzonej przez Mikela Artetę.

Na tym polu aktualnemu liderowi Premier League zależało najmocniej na zakontraktowaniu Moisésa Caicedo z Brighton.

Przedstawiciele „Mew” nie okazali się jednak dobrymi partnerami do podjęcia szczęśliwych dla londyńczyków rozmów, co skłoniło ich do rozejrzenia się za inną opcją.

W tej sytuacji Arsenal skierował swoje zainteresowanie na... Jorginho z Chelsea i coraz więcej wskazuje na to, że reprezentant Włoch zaliczy w najbliższych godzinach głośną przeprowadzkę w stolicy Anglii.

Na taki rozwój wypadków wskazuje David Ornstein z „The Athletic”, przekonując, że „Kanonierzy” skupili się już całkowicie na realizacji transferu 31-letniego zawodnika.

Środkowy pomocnik trafił do „The Blues” z Napoli w połowie 2018 roku za 57 milionów euro.

W tym sezonie wystąpił w 25 meczach, zdobywając w nich trzy bramki.

Jego obecna umowa z ekipą ze Stamford Bridge wygasa wraz z końcem obecnych rozgrywek i nic nie wskazuje na to, by miała zostać przedłużenia.

Dlatego Chelsea ma teraz ostatnią szansę na to, by cokolwiek zarobić na odejściu Jorginho i zaoszczędzić trochę pieniędzy z tytułu pensji, którą otrzymałby do końca czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy