Arsenal: Piłkarze nie zgodzili się na obniżkę wynagrodzeń

Arsenal: Piłkarze nie zgodzili się na obniżkę wynagrodzeń
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Telegraph

Piłkarze Arsenalu nie przystali na propozycję redukcji wynagrodzeń.

Kryzys spowodowany pandemią koronawirusa powoduje, że praktycznie każdy w piłkarskim świecie stara się szukać oszczędności. Z tego względu niemalże w całej Europie klubowi działacze starają się przekonać piłkarzy do tego, by ci przystali na redukcję wynagrodzeń. Nie inaczej zachowały się władze Arsenalu.

Tam zaoferowano, by w okresie od kwietnia tego roku do marca przyszłego, wynagrodzenia piłkarzy zostały zmniejszone. Redukcja miałaby dotyczyć 12,5 procent zarobków każdego z nich.

Okazuje się jednak, że zawodnicy nie byli skorzy do tego, by na to przystać. Zdaniem angielskiej prasy, odrzucili tę propozycję w poniedziałkowe popołudnie.

Na ten moment nie wiadomo, czy kontynuowane będą jakiekolwiek negocjacje w tej sprawie. Wspomniana decyzja na pewno skomplikuje działania stołecznego klubu i może odbić się na jego funkcjonowaniu w letnim oknie transferowym.

Więcej na temat: Arsenal FC Anglia Koronawirus

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany Milik powiedział „tak” Juventusowi Milik powiedział „tak” Juventusowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy