Arsenal po napastnika beniaminka

Arsenal po napastnika beniaminka
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: ESPN FC

Według "ESPN FC" Arsenal dołączył do grona klubów zainteresowanych sprowadzeniem Calluma Wilsona, napastnika Bournemouth.

23-latek jest wychowankiem Coventry City, który przed startem kończącego się sezonu Championship trafił do Bournemouth. Tam jego bramki w znaczącym stopniu przyczyniły się do awansu zespołu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Przesądzone jest, że Wilson wkrótce dostanie szansę debiutu w Premier League, jednak niekoniecznie w barwach beniaminka. W swoich szeregach widziałyby go także Tottenham, West Ham United, Southampton, Aston Villa, Swansea, Crystal Palace, a teraz do grona dołączył Arsenal.

Wilson w sezonie 2014/2015 wystąpił w 45 meczach i strzelił 20 bramek, do dało mu czwartą pozycję w klasyfikacji strzelców Championship.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy