Arsenal po skrzydłowego z Bundesligi

Arsenal po skrzydłowego z Bundesligi
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport Bild

Niezwykle szybko może zakończył się przygoda Benito Ramana z Fortuną Düsseldorf. Graczem interesują się kluby Premier League, na czele z Arsenalem.

Lewoskrzydłowy jest jednym z wyróżniających się graczy w zespole beniaminka Bundesligi. Swoje występy jak dotąd okrasił dziesięcioma golami i czterema asystami. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej klubów się mu przygląda.

Okazuje się jednak, że gracz może obrać niespodziewany kierunek, bowiem jest obserwowany przez ekipy z Anglii. Dodajmy, że do Fortuny Düsseldorf trafił przed rozpoczęciem tego sezonu za 1,5 miliona euro.

Teraz jego wartość wzrosła dziesięciokrotnie. To zdaje się nie przejmować Arsenalu, Evertonu, West Hamu czy Burnley, które śledzą rozwój 24-latka. Według dziennika „Sport Bild” wszystkie wymienione ekipy wielokrotnie wysyłały swoich skautów na mecze z udziałem F95. 

Sam gracz zdążył już zadeklarować chęć przenosin do Premier League. – Moim celem jest zagrać pewnego dnia w Premier League. Myślę, że to najlepsza liga na świecie – stwierdził.

Wolą władz klubu jest zatrzymanie zawodnika, ale jeśli ktoś zaproponuje 15 milionów euro, nikt nie będzie zatrzymywał Benito Ramana w Düsseldorfie. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku. 

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Atlético Madryt: Im strzelać nie kazano. Najgorszy wynik bramkowy w 83 sezonach na poziomie pierwszej ligi! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Najlepsza jedenastka w historii polskiego futbolu. Plebiscyt PZPN-u zakończony! Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy