Arsenal pozyska drugiego zawodnika Chelsea? Jest zainteresowany Jorginho

Arsenal pozyska drugiego zawodnika Chelsea? Jest zainteresowany Jorginho
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Jak donosi Sky Sports, Arsenal interesuje się Jorginho.

„Kanonierzy” pozyskali już tego lata jednego zawodnika Chelsea. Jest nim Willian, któremu wygasł kontrakt z „The Blues”. Niewykluczone, że wkrótce jego śladami podąży Jorginho.

Arsenal chce pozyskać nowego pomocnika. Na jego celowniku znajdują się Houssem Aouar z Olympique’u Lyon, Thomas Partey z Atlético Madryt i właśnie występujący w Chelsea reprezentant Włoch. Sky Sports podkreśla, że znajduje się on w planach Franka Lamparda i w ostatnich dwóch meczach Premier League grał nawet z opaską kapitańską na ramieniu. Transfer będzie więc trudny do przeprowadzenia, ale Arsenal faktycznie myśli o takim ruchu.

Brytyjscy dziennikarze przypominają, że prowadzący „Kanonierów” Mikel Arteta pełnił rolę asystenta Pepa Guardioli, gdy w 2018 roku Manchester City był blisko ściągnięcia Jorginho. Ostatecznie trafił on do Chelsea.

Jednocześnie z Arsenalu cały czas może odejść Lucas Torreira. Pozyskać chce go Atlético Madryt, które liczy na wypożyczenie. Londyńczycy woleliby go od razu sprzedać. Strony może więc pogodzić wypożyczenie z obowiązkiem wykupu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany Legia Warszawa: Priorytet transferowy ponownie kontuzjowany José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony José Mourinho chce przechwycić cel transferowy FC Barcelony Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Górnik Zabrze: Lukas Podolski odejdzie? „Ma oferty z tych miejsc” Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy