Arsenal sięgnie po obrońcę Manchesteru City?!

Arsenal sięgnie po obrońcę Manchesteru City?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TEAM Talk

Mikel Arteta wykazuje chęć do ponownego nawiązania współpracy z Johnem Stonesem - przekonuje „TEAM Talk”.

Przedstawiciele „Kanonierów” poszukują na rynku wartościowego zawodnika, który wzmocniłby linię defensywną londyńskiego klubu przed rozpoczęciem nowej kampanii.

W medialnych spekulacjach pojawiło się już wiele nazwisk potencjalnych kandydatów mogących zasilić szeregi ekipy z Emirates Stadium. Do tej pory za najbardziej pożądanego zawodnika przez Arsenal był uważany Dayot Upamecano z RB Lipsk.

Wkrótce ten stan rzeczy może ulec zmianie, ponieważ Mikel Arteta miał przychylnym okiem spojrzeć na pomysł związany ze sprowadzeniem Johna Stonesa z Manchesteru City, z którym miał okazję współpracować jako asystent Pepa Guardioli.

25-letni zawodnik nie może w trwających rozgrywkach liczyć na regularną grę w barwach „The Citizens”, mimo że jego zespół przez długi czas borykał się z poważnymi problemami związanymi z kontuzjami piłkarzy występującymi w linii obrony.

„TEAM Talk” przekonuje, że drużyna z Etihad Stadium jest skłonna przedwcześnie zakończyć współpracę z reprezentantem Anglii, ale pod warunkiem, że Arsenal lub inny zainteresowany nim klub zdecyduje się wyłożyć na niego sumę pozwalająca aktualnemu mistrzowi kraju na odzyskanie zainkasowanych środków w jego pozyskanie z Evertonu. W tym przypadku mowa jest o nieco ponad 55 milionach euro.

Poza „Kanonierami” chęć zakontraktowania defensora przejawiają także przedstawiciele „The Toffees” oraz Tottenham.

Stones rozegrał 20 spotkań w obecnym sezonie i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy