Arsenal w razie odejścia Bellerína sięgnie po Danilo?!

Arsenal w razie odejścia Bellerína sięgnie po Danilo?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Don Balon

Jak podaje „Don Balon”, Arsenal może być zainteresowany sprowadzeniem latem Danilo z Realu Madryt.

Od pewnego czasu spekuluje się, że w trakcie najbliższego okienka Londyn opuści Héctor Bellerín, którego z powrotem chce mieć u siebie Barcelona. O jego przyszłości może zadecydować to, czy Arsenalowi uda się awansować do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Jeśli nie (obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli Premier League), transfer Bellerína stanie się jeszcze bardziej prawdopodobny.


Wtedy „Kanonierzy” będą chcieli sprowadzić do siebie kogoś na jego miejsce i zdaniem dziennikarzy z Hiszpanii, bardzo możliwe, że skupią swój wzrok właśnie na Danilo.

Ostatnio 25-latek wskoczył do składu „Królewskich” wskutek kontuzji Daniego Carvajala, ale jeśli tylko Hiszpan jest zdrowy, z reguły pozostaje mu siedzenie na ławce. Taka, a nie inna sytuacja może spowodować, że latem on również zmieni barwy klubowe. Jakiś czas temu hiszpańskie media informowały nawet, że o transfer działaczy Realu poprosił sam Danilo.


Arsenal oczywiście nie jest jedynym klubem zainteresowanym jego osobą. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, reprezentanta Brazylii w swoich szeregach chętnie widziałaby również Roma, której dyrektorem sportowym został niedawno Monchi.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy