Arsenal wkracza do gry o klasowego bramkarza!

Arsenal wkracza do gry o klasowego bramkarza!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mirror

Péter Gulácsi znalazł się w orbicie zainteresowań Arsenalu.

Węgier na co dzień reprezentuje barwy RB Lipsk. W obecnym sezonie spisuje się nad podziw dobrze, dlatego zwrócił na siebie uwagę mocniejszych klubów. Chęć pozyskania zawodnika przejawiały Chelsea i Atlético Madryt.

Według najnowszych doniesień brytyjskiej prasy do batalii o sprowadzenie bramkarza przystąpił Arsenal. Menadżer „Kanonierów”, Arsène Wenger, bardzo wysoko ceni sobie umiejętności golkipera i chciałby go mieć w swoim zespole. 

Francuz ma obecnie do dyspozycji dwóch bramkarzy, ale żaden z nich nie potrafi sprostać jego oczekiwaniom. Petr Čech prezentuje bardzo nierówną formę, z kolei David Ospina wydaje się idealną opcją, ale jako zmiennik w rozgrywkach pucharowych, w związku z tym na horyzoncie pojawiła się kandydatura Gulácsiego.

Dla 27-latka byłby to powrót na Wyspy. Węgier w przeszłości bronił barw Liverpoolu. W barwach „The Reds” nie dostał jednak szansy, ponieważ ówcześnie niepodważalnym numerem jeden w bramce był Pepe Reina.

Szacuje się, że potencjalny nabywca będzie musiał liczyć się z wydatkiem około 25 milionów funtów. Umowa golkipera z RB Lipsk obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy