Arsenal wyraża zainteresowanie reprezentantem Stanów Zjednoczonych

Arsenal wyraża zainteresowanie reprezentantem Stanów Zjednoczonych fot. Media Whalestock / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Athletic

Młody gwiazdor reprezentacji Stanów Zjednoczonych Tyler Adams znalazł się na celowniku włodarzy Arsenalu - informuje „The Athletic“.

Zdaniem dziennikarzy, Adams wpadł w oko „The Gunners“ ze względu na swoją zdolność do gry zarówno na prawej obronie, jak i w środku pola. Jego wszechstronność i umiejętności techniczne sprawiłyby, że świetnie wpasowałby się w wymagania Mikela Artety, który chciałby mieć w swoim systemie rasowego "full-backa". Pomimo zgłaszanego zainteresowania, RB Lipsk jest rzekomo niechętny do sprzedaży Amerykanina.

Częściowo może to być spowodowane faktem, że Jesse Marsch dołączy wkrótce do niemieckiego zespołu jako menedżer i ma on świetne relacje z Adamsem z czasów ich wspólnej pracy w MLS.

22-latek będzie chciał szybko zapomnieć o sezonie 2020/2021, gdyż pod wodzą Juliana Nagelsmanna był nękany przez kontuzje i spadał w dół hierarchii zespołu. Teraz, gdy w klubie pojawi się lepiej znany mu trener, zapowiada się bardziej obiecująca kampania dla Adamsa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy