Arsenal zdeterminowany w sprawie Williana. Brazylijczyk z „ogromnymi szansami” na wolny transfer

Arsenal zdeterminowany w sprawie Williana. Brazylijczyk z „ogromnymi szansami” na wolny transfer fot. Focus Images / MB Media / Pressfocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Willian otrzymał konkretną ofertę ze strony władz Corinthians. Arsenal jest otwarty na zawarcie każdej możliwej formy transferu, aby tylko pozbyć się zbędnego im zawodnika - poinformował Fabrizio Romano.

Przedstawiciele „Kanonierów” ogłosili przed rokiem wielki sukces w postaci pozyskania doświadczonego skrzydłowego po tym, jak nie otrzymał on satysfakcjonującej go propozycji odnoszącej się do przedłużenia współpracy z Chelsea.

Ekipa z Emirates Stadium pożałowała stosunkowo szybko swojej decyzji i dlatego już od pewnego czasu jest gotowa do przedwczesnego zakończenia współpracy z 33-latkiem.

Do tej pory miała jednak olbrzymi problem ze znalezieniem chętnego, który byłby skłonny sprostać oczekiwaniom byłego reprezentanta Brazylii.

Teraz na horyzoncie pojawiła się jednak nadzieja dla Arsenalu w postaci Corinthians.

Fabrizio Romano przekonuje, że zespół z São Paulo nawiązał stosowny kontakt z Willianem i przedstawił mu atrakcyjną pod względem finansowym oraz sportowym ofertę.

Brazylijczyk zastanawia się na razie nad jej zaakceptowanie lub odrzuceniem, ponieważ w dalszym ciągu priorytetem dla niego pozostaje kontynuowanie kariery na Starym Kontynencie.

Wspomniany dziennikarz uważa mimo wszystko, że 33-latek ma „ogromne szanse” na powrót do macierzystego klubu, który opuścił w połowie 2007 roku na rzecz przeprowadzki do Szachtara Donieck i dodaje, że „Kanonierzy” bez względu na wybór nowej drużyny przez skrzydłowego są otwarci na zrealizowanie bezgotówkowego transferu, aby tylko pozbyć się go z listy płac.

Willian rozegrał 37 spotkań dla londyńskiego zespołu i zdobył dla niego jednego gola oraz zaliczył siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy