Arsène Wenger wróci na chwilę na ławkę trenerską

Arsène Wenger wróci na chwilę na ławkę trenerską fot. Belish / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alarabiya.net I GEA

Arsène Wenger poprowadzi drużynę połączoną z piłkarzy Al-Hilal i Al-Nassr przeciwko Paris Saint-Germain.

Do meczu dojdzie w styczniu w ramach Riyadh Season Cup. To, że drużynę złączoną z Al-Hilal oraz Al-Nassr, a więc dwóch najbardziej utytułowanych saudyjskich ekip, poprowadzi Wenger, potwierdził już organizator spotkania.

71-letni Wenger nie pracuje w żadnym klubie od 2018 roku, kiedy to odszedł z Arsenalu. W Londynie pracował przez blisko 22 lata, sięgając z „Kanonierami” po trzy mistrzostwa i siedem Pucharów Anglii, a także siedem Tarcz Wspólnoty. Niedługo po opuszczeniu Arsenalu został dyrektorem rozwoju sportowego w FIFA.

Riyadh Season to wielki festiwal kulturalno-rozrywkowy, który rozpoczyna się w październiku i kończy w marcu przyszłego roku. Na przestrzeni tych kilku miesięcy w Rijadzie będzie odbywało się wiele różnorodnych wydarzeń - koncertów, wystaw, spotkań czy konkursów dla jego mieszkańców i turystów. Jedną z atrakcji będzie mecz z PSG.

W 2019 roku impreza przyciągnęła łącznie 10 milionów osób.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy