Artur Sobiech może wrócić do Ekstraklasy, oferta na stole
2021-05-09 17:58:31; Aktualizacja: 4 lata temu
Wygląda na to, że przygoda Artura Sobiecha z turecką piłką dobiega końca. Jak udało się nam dowiedzieć, 30-letni napastnik rozmawia z Rakowem Częstochowa.
Umowa Sobiecha z Fatih Karagümrük wygasa 30 czerwca i zawodnik nie zdecydował się na jej przedłużenie, więc może wrócić do Polski na zasadzie wolnego transferu.
Sobiech, który w Polsce występował już w barwach Ruchu Chorzów, Polonii Warszawa i Lechii Gdańsk, byłby pierwszym letni transferem Rakowa, które w trwającym sezonie zdobyło już Puchar Polski, a wciąż bije się w Ekstraklasie o wicemistrzostwo.
Sprowadzenie środkowego napastnika, albo i dwóch zawodników na tę pozycję, jest jednym z głównych celów częstochowian na letnie okno.Popularne
Atakujący nieźle radził sobie w trwającym sezonie po awansie do Süper Lig. Strzelił siedem bramek i zanotował dwie asysty w 32 meczach, a jego drużyna jako beniaminek zajmie miejsce w środku stawki.













![Pep Guardiola robi przemeblowanie. Składy na Manchester City - Bayer 04 Leverkusen [OFICJALNIE]](img/photos/112949/170x113/manchester-city-bayern-leverkusen.jpg)


![Co z występem Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów? Składy na mecz Chelsea - FC Barcelona [OFICJALNIE]](img/photos/102752/170x113/robert-lewandowski.jpg)
![Mateusz Kochalski pracuje na wymarzony transfer. Zatrzymał Rasmusa Højlunda [WIDEO]](img/photos/112953/90x60/xyz.jpg)
![Dramat FC Barcelony! Samobój i czerwona kartka [WIDEO]](img/photos/112952/90x60/xyz.jpg)
![Pep Guardiola przeszarżował? Bayer Leverkusen prowadzi na Etihad Stadium! [WIDEO]](img/photos/112951/90x60/xyz.jpg)











