AS Monaco po transferowy cel Milanu

AS Monaco po transferowy cel Milanu fot. Alexandre Rotenberg / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rudy Galetti (Twitter)

AS Monaco przystąpiło do wyścigu o względy Nikoli Vlašicia z CSKA Moskwa - poinformował Rudy Galetti ze Sportitalia.

AC Milan poszukuje usilnie następcy Hakana Çalhanoğlu. Od momentu odejścia reprezentanta Turcji do Interu Mediolan zdążyło w mediach pojawić się już wiele nazwisk piłkarzy przymierzanych do zasilenia szeregów włoskiego zespołu.

Ostatnio na szczycie listy życzeń „Rossonerich” miał w tym kontekście znaleźć się Nikola Vlašić, za którego miała zostać złożona oferta opiewająca na 5 milionów za wypożyczenie z zawartą opcją wykupu za 20 milionów euro plus bonusy.

Została ona jednak odrzucona przez CSKA, które nie zamyka się na przedwczesne zakończenie współpracy z Chorwatem, o ile zainteresowana nim drużyna aktywuje zawartą w jego umowie klauzulę odstępnego wynoszącą 30 milionów euro.

Rudy Galetti ze Sportitalia przekonuje, że na wykonanie takiego kroku, i to wraz z dodatkowo zawartymi dodatkami, miało zdecydować się AS Monaco na wyraźnie życzenie szkoleniowca Niko Kovača, czyli rodaka 23-letniego zawodnika.

Jeżeli władze ekipy z San Siro nie wyrównają przynajmniej podstawowej propozycji klubu z Księstwa, to wówczas stracą szansę na sprowadzenie do siebie Vlašicia.

Reprezentant Chorwacji występuje w moskiewskim zespole od sierpnia 2018 roku. W minionym sezonie rozegrał dla niego 34 spotkania, w których zdobył dwanaście bramek oraz zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy