AS Monaco walczy o pomocnika Milanu

AS Monaco walczy o pomocnika Milanu fot. AC Milan
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Franck Kessié znalazł się w ostatnim czasie w orbicie zainteresowań AS Monaco.

Od jakiegoś czasu coraz częściej wspomina się o tym, że Iworyjczyk opuści San Siro. Ma to związek z ograniczeniem nakładów finansowych na pierwszy zespół oraz niesatysfakcjonującymi wynikami.

Do niedawna mówiło się o zainteresowaniu jego osobą ze strony Wolverhampton, gdzie mógł trafić latem. Na przeszkodzie stanął jednak czas.

Zainteresowanie Anglików jego usługami nadal jest spore, jednak sam piłkarz na razie nie zdecydował, czy na pewno jest skory do przeprowadzki na Wyspy. Tym bardziej że w ostatnich dniach pojawiła się szansa na pozostanie we Włoszech w postaci Napoli.

Okazuje się jednak, że zarówno Anglicy, jak i druga ekipa poprzedniego sezonu Serie A będą mieć konkurencję. Zdaniem mediów chęć sprowadzenia Francka Kessié'ego ma przejawiać tym razem AS Monaco.

Milan na razie nie dokonał wyceny swojego zawodnika. Nieoficjalnie mówi się jednak, że w razie oferty opiewającej na blisko 20 milionów euro, działacze nie powinni blokować transakcji.

Pomocnik trafił do Mediolanu z Atalanty Bergamo. W tym sezonie zdążył rozegrać dziesięć meczów. Strzelił w nich jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT! Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy