AS Monaco walczy o pomocnika Milanu

AS Monaco walczy o pomocnika Milanu fot. AC Milan
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Franck Kessié znalazł się w ostatnim czasie w orbicie zainteresowań AS Monaco.

Od jakiegoś czasu coraz częściej wspomina się o tym, że Iworyjczyk opuści San Siro. Ma to związek z ograniczeniem nakładów finansowych na pierwszy zespół oraz niesatysfakcjonującymi wynikami.

Do niedawna mówiło się o zainteresowaniu jego osobą ze strony Wolverhampton, gdzie mógł trafić latem. Na przeszkodzie stanął jednak czas.

Zainteresowanie Anglików jego usługami nadal jest spore, jednak sam piłkarz na razie nie zdecydował, czy na pewno jest skory do przeprowadzki na Wyspy. Tym bardziej że w ostatnich dniach pojawiła się szansa na pozostanie we Włoszech w postaci Napoli.

Okazuje się jednak, że zarówno Anglicy, jak i druga ekipa poprzedniego sezonu Serie A będą mieć konkurencję. Zdaniem mediów chęć sprowadzenia Francka Kessié'ego ma przejawiać tym razem AS Monaco.

Milan na razie nie dokonał wyceny swojego zawodnika. Nieoficjalnie mówi się jednak, że w razie oferty opiewającej na blisko 20 milionów euro, działacze nie powinni blokować transakcji.

Pomocnik trafił do Mediolanu z Atalanty Bergamo. W tym sezonie zdążył rozegrać dziesięć meczów. Strzelił w nich jednego gola.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy