AS: Raiola naciska na Real Madryt. Pogba wciąż czeka

AS: Raiola naciska na Real Madryt. Pogba wciąż czeka fot. Paul Pogba [Instagram]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS | Tuttosport

Za dwa dni zamyka się okno transferowe w Anglii i jeśli do tego czasu Manchester United nie pozyska nowego środkowego pomocnika, najprawdopodobniej Paul Pogba zostanie na Old Trafford. Takiego scenariusza nie wyobraża sobie jednak Francuz, dlatego Mino Raiola, jego agent, zaczął ponaglać Real Madryt

W tym momencie Zinédine Zidane nie pragnie tak nikogo, jak mistrza świata z 2018 roku, o którego angaż poprosił dyrekcję „Los Blancos”. Dlatego na dalszy plan schodzą Christian Eriksen czy Donny van de Beek, a Real Madryt całe siły skupia wokół piłkarza „Czerwonych Diabłów”.

Pomimo tego to według Mino Raioli nie wystarcza i dlatego, jak przekonuje „AS”, wywiera on naciski na 13-krotnych zdobywców Pucharu Europy. Agent Francuza robi to poprzez… negocjacje z Juventusem, który stanowi alternatywę dla transferu do stolicy Hiszpanii.

W ten oto sposób przedstawiciel środkowemu pomocnika próbuje zmotywować „Królewskich” do jeszcze bardziej wytężonego wysiłku mającego na celu doprowadzenie transakcji do końca. To o tyle istotne, że jeśli zarząd Manchesteru United uzna za pewnik pozostanie 26-latka na Old Trafford, ostatecznie odpuści starania o angaż jego następcy, co i tak jest niezwykle trudne pamiętając o wygasającym już w czwartek oknie transferowym w Anglii.

Jeśli chodzi o liczby Paula Pogby z sezonu 2018/2019, wybiegał on na boisko 47 razy i zaznaczył swoją obecność 16 trafieniami oraz 11 kluczowymi podaniami.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy