AS: Reguilón w środę opuści Real Madryt

AS: Reguilón w środę opuści Real Madryt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Według najnowszych wieści wkrótce sfinalizowana zostanie przeprowadzka Sergio Reguilóna z Realu Madryt do Sevilli.

Wychowanek „Los Blancos” to jedno z największych odkryć ubiegłego sezonu. 22-latek wykorzystał niedyspozycję Marcelo i wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie zespołu zarządzanego przez Santiago Solariego. Wcześniej, gdy za wyniki drużyny odpowiadał Julen Lopetegui, lewy defensor tylko raz zagrał w oficjalnym meczu. 

Pomimo tego hiszpański trener mocno zabiegał o ponowną współpracę z Sergio Reguilónem i efektem tego ma być roczne wypożyczenie bez opcji wykupu. „Królewscy” bowiem cały czas liczą na jednokrotnego reprezentanta „La Furia Roja” do lat 21. 

Według informacji „AS-a” oficjalny komunikat w tej kwestii ujrzy światło dzienne już w czwartek, kiedy Sevilla rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. 

Jego liczby z minionej kampanii prezentują się następująco: 22 mecze i trzy kluczowe podania. 

Dodajmy, że dla „Los Sevillistas” będzie to już piąte wzmocnienie zespołu przed kolejnym sezonem. Wcześniej potwierdzono angaże Munisa Dabbura, Diego Carlosa, Joana Jordána i Luuka de Jonga, a ponadto wykupiono z Ajaksu Maximiliana Wöbera. Austriak przybył do Hiszpanii już w styczniu, lecz wówczas strony ustaliły, że defensor zostanie wypożyczony na pół roku, a dopiero potem zostanie bohaterem transferu definitywnego.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy