AS Roma chce zatrzymać Nicolę Zalewskiego

AS Roma chce zatrzymać Nicolę Zalewskiego fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

AS Roma jako priorytet stawia zatrzymanie Nicoli Zalewskiego - donosi CalcioMercato.com.

Nicola Zalewski to zawodnik, który przebojem wbił się do AS Romy. Jego dobra gra bardzo szybko została dostrzeżona przez José Mourinho, który w obliczu kłopotów zdrowotnych Leonardo Spinazzoli, zaczął stawiać właśnie na Polaka.

Optymistyczna runda wiosenna w wykonaniu 20-latka poskutkowała tym, że latem zainteresowanie usługami skrzydłowego deklarowali giganci na czele z Tottenhamem oraz Paris Saint-Germain.

Następnie w kontekście sprowadzenia Zalewskiego mówiło się też o Borussii Dortmund. On jednak uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla niego kontynuowanie kariery w AS Romie.

Nie można jednak wykluczyć, że w razie ciekawej oferty, Polak się nad nią pochyli.

Kontrakt 20-latka z obecnym pracodawcą wygasa 30 czerwca 2025 roku. Mimo to w klubie coraz śmielej myślą o negocjacjach w kwestii kontynuowania współpracy z Zalewskim. Wszystko po to, by ten otrzymał solidną podwyżkę.

Według informacji podawanych przez CalcioMercato.com utrzymanie Zalewskiego w drużynie to priorytet dyrektora sportowego Tiago Pinto.

Urodzony w Tivoli reprezentant Polski rozegrał od początku tego sezonu sześć spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy