AS Roma: Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. Fonseca będzie mógł usiąść na ławce w meczu z Milanem

AS Roma: Odwołanie rozpatrzone pozytywnie. Fonseca będzie mógł usiąść na ławce w meczu z Milanem
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FIGC

Sąd Apelacyjny Włoskiego Związku Piłki Nożnej częściowo zaakceptował odwołanie Romy dotyczące zawieszenia na dwa spotkania Paulo Fonseki. Oznacza to, że Portugalczyk będzie jednak mógł dyrygować swoimi piłkarzami z ławki w hitowym meczu z Milanem.

46-latek otrzymał czerwoną kartkę tuż po końcowym gwizdku starcia z Cagliari Calcio, kiedy to ruszył on w kierunku arbitra głównego i zaczął wymachiwać przed nim rękoma, przy okazji wytykając mu błędy. W efekcie Włoski Związek Piłki Nożnej zawiesił portugalskiego trenera na dwa spotkania.

Władze Romy nie zostawiły jednak tak tego i postanowiły się odwołać od tej decyzji. Ku ich zadowoleniu, wniosek częściowo został zaakceptowany. Tym samym Paulo Fonseca nie będzie obecny na ławce trenerskiej jedynie w meczu z Sampdorią. Natomiast w następnej kolejce, kiedy rzymianie zmierzą się z Milanem, wszystko wróci do normy.

„Wilki” po siedmiu seriach spotkań zajmują piąte miejsce w tabeli Serie A, tracąc do SSC Napoli, które okupuje ostatnią pozycję gwarantującą grę w Lidze Mistrzów, raptem jeden punkt.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! OFICJALNIE: Sobota odszedł z St. Pauli. Czas na Ekstraklasę?! Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] Premier League potwierdziła terminy letniego okresu transferowego. Dodatkowe okno w październiku [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Największy transfer w historii macedońskiej ligi OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra OFICJALNIE: Milan wykupił Simona Kjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy