AS Roma przeprowadzi transfer piłkarza Bayernu Monachium?!

AS Roma przeprowadzi transfer piłkarza Bayernu Monachium?! fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

AS Roma umieściła na swoich radarach Marcela Sabitzera, którego Bayern Monachium cały czas po cichu wypycha z klubu - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Rzymianie w poprzedniej kampanii sięgnęli po Ligę Konferencji Europy, a podczas nachodzących rozgrywek wezmą udział w fazie grupowej Ligi Europy. Mając to na uwadze, José Mourinho oczekuje wzmocnień.

Na Stadio Olimpico przybył już Nemanja Matić, a w kolejce czeka Mile Svilar. Na tym z pewnością nie koniec.

„Wilki” nieustannie przeczesują rynek transferowy w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów. Jednym z wybrańców jest Zeki Çelik i stosowne negocjacje zostały uruchomione. To samo niebawem może wydarzyć się w przypadku Marcela Sabitzera.

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, Austriak jest obecnie jednym z pierwszych nazwisk na liście życzeń Romy.

28-latek najprawdopodobniej zająłby w zespole miejsce Jordana Veretout, który znajduje się na wylocie z klubu.

Środkowy pomocnik chciałby zostać w Bayernie Monachium, ale mistrz Niemiec wolałby się go spotkać. W takim przypadku oczekuje on około 15 milionów euro, a kwota ta jest w zasięgu szóstej siły Serie A.

Sabitzer to była gwiazda RB Lipsk, jednak etatowy reprezentant Austrii nie najlepiej wprowadził do ekipy z Allianz Areny. Łącznie udało mu się zagrać 30 razy, notując jedynie trafienie oraz asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy