AS Roma wytypowała już następcę Džeko?!

AS Roma wytypowała już następcę Džeko?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

AS Roma szuka piłkarza, który mógłby w przyszłym sezonie zastąpić Edina Džeko. Wybór może paść na Andreę Belottiego - podaje Calciomercato.com.

Bośniak do niedawna był absolutnie najważniejszym zawodnikiem w zespole ze stolicy Włoch. Atakujący pełnił rolę kapitana, ale przez konflikt z Paulo Fonsecą stracił opaskę i od tego momentu jego pozycja nie jest tak mocna jak przedtem.

Klubowe władze starały się ugasić pożar i wygląda na to, że dopięły swego. Mimo wszystko wydaje się, że 34-latek latem opuści Stadio Olimpico, a to wiąże się z koniecznością angażu jego następcy.

Według Calciomercato.com Tiago Pinto, dyrektor generalny pionu piłkarskiego, wpadł na pomysł zakontraktowania Andrei Belottiego. 27-latek to niekwestionowany lider Torino, jego kapitan i bezapelacyjnie jedna z gwiazd całej Serie A.

„Byki” chciałby zatrzymać bramkostrzelnego zawodnika, ale jego umowa wygasa już 30 czerwca 2022 roku. Jeśli zatem finalnie nie zdecyduje się on na jej przedłużenie, najlepszym wyjściem będzie sprzedaż i to właśnie po zakończeniu trwającego sezonu.

31-krotny reprezentant Włoch w bieżących rozgrywkach meldował się na placu gry 23 razy. W tym czasie strzelił 11 goli oraz posłał sześć ostatnich podań.

Mając na uwadze fakt, że o Belottiego stara się również AC Milan, niewykluczone, że za kilka miesięcy będziemy świadkami rywalizacji „Rossonerich” z Romą o podpis środkowego napastnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy