AS Roma zainteresowana obrońcą Chelsea

AS Roma zainteresowana obrońcą Chelsea
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Trevoh Chalobah opuści Chelsea? To możliwy scenariusz, bo ponownie zainteresowanie nim przejawia Chelsea - donosi „Corriere dello Sport”.

W ostatnich dniach Fabrizio Romano informował o możliwym transferze Trevoha Chalobaha. Utalentowany defensor już latem był łączony z transferem, ale ostatecznie postanowiono go zatrzymać.

Okazuje się jednak, że na Stamford Bridge nie ma zbytnio miejsca dla zawodnika o specyfice 23-latka, dlatego bardzo możliwe, że w Londynie zdecydują się na jego sprzedaż jeszcze zimą.

Gdzie może trafić? Chciały go niedawno takie zespoły jak AC Milan, RB Lipsk oraz Inter Mediolan. Tu jednak propozycje były konsekwentnie odrzucone.

W gronie chętnych na usługi Anglika latem przewijała się też AS Roma. Ze strony tej ekipy brakowało jednak konkretów.

José Mourinho daje jednak od jakiegoś czasu jasno do zrozumienia, że jeśli klubowe władze chcą rywalizacji na kilku frontach, to przyda się szersza kadra, a co za tym idzie, nowy środkowy defensor.

Chalobah wydaje się zatem ciekawym rozwiązaniem i wkrótce ruszyć ma po niego nie kto inny jak dyrektor sportowy Tiago Pinto - donosi - donosi „Corriere dello Sport”. Wydaje się, że w tym wypadku najprawdopodobniejsze jest wypożyczenie.

Od początku tego sezonu zawodnik Chelsea wystąpił w jednym meczu przeciwko Leicester City. Kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2026 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy