Ashley Young wróci do Premier League po zdobyciu mistrzostwa Włoch?! Rozmowy rozpoczęte

Ashley Young wróci do Premier League po zdobyciu mistrzostwa Włoch?! Rozmowy rozpoczęte fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Ashley Young może po zakończeniu obecnego sezonu przenieść się do swojego macierzystego Watfordu - uważa Fabrizio Romano.

Były reprezentant Anglii po utracie miejsca w podstawowym składzie Manchesteru United postanowił w połowie sezonu 2019/2020 skorzystać z nadarzającej się okazji i przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego do Interu Mediolan.

Antonio Conte wysoko cenił sobie umiejętności prezentowane przez 35-letniego zawodnika i uczynił z niego jednego z kluczowych graczy w swojej układance w składzie „Nerazzurrich”.

Tym samym Ashley Young odegrał ważną rolę w wywalczonym mistrzostwie Włoch przez ekipę ze Stadio Giuseppe Meazza za sprawą 23 rozegranych spotkań w Serie A oraz trzech zanotowanych asyst.

Doświadczony piłkarz jest związany z Interem do 30 czerwca 2021 roku i najprawdopodobniej nie otrzyma propozycji przedłużenia swojego pobytu w zespole z Półwyspu Apenińskiego.

Fabrizio Romano przekonuje, że w zaistniałej sytuacji Anglik nie będzie mógł narzekać na brak zajęcia w najbliższym czasie, ponieważ poważne zainteresowanie jego usługami wyraził Watford.

Young jest wychowankiem „Szerszeni” i ma już prowadzić rozmowy z przedstawicielami tego klubu na temat powrotu na Vicarage Road po blisko 14 latach przerwy.

Jeżeli obie strony dojdą do porozumienia, to 35-latek podpisze roczną umowę z beniaminkiem Premier League i postara się mu pomóc utrzymać w rodzimej elicie w nadchodzących rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy