Ashley Young wróci do Premier League po zdobyciu mistrzostwa Włoch?! Rozmowy rozpoczęte

Ashley Young wróci do Premier League po zdobyciu mistrzostwa Włoch?! Rozmowy rozpoczęte fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Ashley Young może po zakończeniu obecnego sezonu przenieść się do swojego macierzystego Watfordu - uważa Fabrizio Romano.

Były reprezentant Anglii po utracie miejsca w podstawowym składzie Manchesteru United postanowił w połowie sezonu 2019/2020 skorzystać z nadarzającej się okazji i przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego do Interu Mediolan.

Antonio Conte wysoko cenił sobie umiejętności prezentowane przez 35-letniego zawodnika i uczynił z niego jednego z kluczowych graczy w swojej układance w składzie „Nerazzurrich”.

Tym samym Ashley Young odegrał ważną rolę w wywalczonym mistrzostwie Włoch przez ekipę ze Stadio Giuseppe Meazza za sprawą 23 rozegranych spotkań w Serie A oraz trzech zanotowanych asyst.

Doświadczony piłkarz jest związany z Interem do 30 czerwca 2021 roku i najprawdopodobniej nie otrzyma propozycji przedłużenia swojego pobytu w zespole z Półwyspu Apenińskiego.

Fabrizio Romano przekonuje, że w zaistniałej sytuacji Anglik nie będzie mógł narzekać na brak zajęcia w najbliższym czasie, ponieważ poważne zainteresowanie jego usługami wyraził Watford.

Young jest wychowankiem „Szerszeni” i ma już prowadzić rozmowy z przedstawicielami tego klubu na temat powrotu na Vicarage Road po blisko 14 latach przerwy.

Jeżeli obie strony dojdą do porozumienia, to 35-latek podpisze roczną umowę z beniaminkiem Premier League i postara się mu pomóc utrzymać w rodzimej elicie w nadchodzących rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy