Astana zmuszona do sprzedaży napastnika. OFICJALNIE: Sotiriou, 44-krotny reprezentant Cypru, opuścił Kazachstan

Astana zmuszona do sprzedaży napastnika. OFICJALNIE: Sotiriou, 44-krotny reprezentant Cypru, opuścił Kazachstan fot. FK Astana
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Łudogorec Razgrad

Pieros Sotiriou nie jest już piłkarzem Astany. W obliczu trudnej sytuacji klubu, Kazachowie sprzedali zawodnika do Łudogorca Razgrad.

Po wywalczeniu czterech mistrzostw Kazachstanu z rzędu, Astana w ubiegłym roku zajęła dopiero trzecią lokatę. Wówczas główny sponsor wycofał się ze współpracy z klubem, a część piłkarzy została zmuszona do odejścia.

Jednym z nich jest Pieros Sotiriou, który nie miał trudności ze znalezieniem nowego pracodawcy. 28-letni środkowy napastnik trafił do Łudogorca Razgrad i będzie występował w trykocie z numerem 19.

Bułgarzy, w związku z trudną sytuacją finansową Kazachów, za transfer definitywny zapłacili około 800 tysięcy euro. Zawodnik podpisał umowę do 30 czerwca 2024 roku.

44-krotny reprezentant Cypru może poszczycić się sporym doświadczeniem w europejskich pucharach. Jeszcze gdy był związany z APOEL-em oraz Kopenhagą, zagrał 35 razy w Lidze Europy. Teraz pomoże nowym kolegom w walce o mistrzostwo oraz Puchar Bułgarii.

Sotiriou jest piątym zawodnikiem, który opuścił Astanę w zimowym oknie transferowym.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy