Aston Villa nie oszczędza. Beniaminek Premier League znowu pobije rekord!

Aston Villa nie oszczędza. Beniaminek Premier League znowu pobije rekord!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Zgodnie z najnowszymi wieściami z Wysp Brytyjskich, Aston Villa uzgodniła kwotę transferu Tyrone’a Mingsa. Anglik ma kosztować aż 25 milionów funtów.

Środkowy bądź lewy obrońca do ekipy z Birmingham przeniósł się w styczniu tego roku. „The Villans” pozyskali go na zasadzie półrocznego wypożyczenia. 26-latek szybko wprowadził się do zespołu i w ciągu kilku miesięcy zyskał miano podstawowego zawodnika.

Nie dziwi zatem fakt, że w momencie gdy Aston Villa wywalczyła awans do Premier League, dyrekcja klubu postanowiła zrobić wszystko, aby Mings ponownie zakotwiczył na Villa Park.

Stacja Sky Sports informuje, że ta sztuka Anglikom się udała. Bournemouth miało bowiem przystać na propozycję transferu definitywnego za kwotę 25 milionów funtów (28 milionów euro). Jeśli transakcja dojdzie do skutku, a wszystko na to wskazuje, padnie podwójny rekord (sprzedażowy i kupna). 

Warto dodać, że ledwie trzy tygodnie temu „Lwy” sfinalizowały transfer Wesleya Moraesa (za 25 milionów euro) i to właśnie Brazylijczyk jest ich najdroższym piłkarzem w historii. Mając jednak na uwadze powyższe informacje, taki stan rzeczy nie potrwa długo.

Mings jak dotąd rozegrał w zespole beniaminka Premier League 18 spotkań i dwa razy wpisał się na listę strzelców. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy