Atalanta finalizuje pierwszy letni transfer. Osiem milionów euro na stole

Atalanta finalizuje pierwszy letni transfer. Osiem milionów euro na stole
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nicolò Schira

Już tylko o krok od przenosin do Atalanty jest Anel Ahmedhodžić, reprezentant Bośni i Hercegowiny - informuje Nicolò Schira.

Choć sezon zaczyna dopiero wkraczać w decydującą fazę, to niektóre z ekip powoli przygotowują się do letniego okna transferowego. Do tej grupy zalicza się między innymi Atalanta.

Jednym z celów ekipy zlokalizowanej w Lombardii na lipiec jest pozyskanie środkowego obrońcy. Rozmowy w tej sprawie są zresztą prowadzone już od jakiegoś czasu.

Zdaniem Nicolò Schiry nowym zawodnikiem klubu zlokalizowanego w Bergamo zostanie Anel Ahmedhodžić.  Urodzony w Szwecji Bośniak trafi na Półwysep Apeniński z Malmö.

22-latek przeprowadzi się do Włoch w ramach transferu definitywnego za osiem milionów euro. Z nowym klubem ma podpisać kontrakt do 30 czerwca 2025 roku. 

Defensor rozegrał dla szwedzkiej ekipy łącznie 46 spotkań, strzelając dwa gole i notując asystę.

Po 30 kolejkach Serie A Atalanta plasuje się w ligowej tabeli na czwartym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy