Atlético finalizuje transfer obrońcy
2015-07-06 13:49:57; Aktualizacja: 10 lat temu
Chancel Mbemba jest blisko Atlético.
Włodarze z Madrytu przez cały miniony weekend negocjowali z Anderlechtem warunki transferu 20-latka i ponoć osiągnięto porozumienie. Bardzo możliwe, że pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga obrońca jeszcze dzisiaj zjawi się w stolicy Hiszpanii w celu przejścia testów medycznych.
Młody obrońca ma wzmocnić klub z Primera División w związku z faktem, że defensywa mistrza kraju z 2014 roku została osłabiona z powodu odejścia João Mirandy i Toby'ego Alderweirelda. Szczegóły umowy, na zasadzie której Mbemba przeprowadziłby się na Półwysep Iberyjski, nie są znane.
Sam piłkarz nie chciał potwierdzić medialnych spekulacji.Popularne
- Jeśli trwają negocjacje, to zajmuje się tym mój agent. Ja mam kontrakt ważny do 2017 roku i jeśli Anderlecht nie dojdzie z nikim do porozumienia, to zostanę w Brukseli. O odnowieniu umowy nie ma jednak mowy - powiedział 16-krotny reprezentant kraju.














![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




