Atlético Madryt rozważa sprzedaż José Maríi Giméneza lub Stefana Savicia

Atlético Madryt rozważa sprzedaż José Maríi Giméneza lub Stefana Savicia fot. Atlético Madryt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Relevo.com

Atlético Madryt może latem przejść duże zmiany kadrowe. W klubie rozważana jest sprzedaż José Maríi Giméneza lub Stefana Savicia - informuje Relevo.com.

„Los Colchoneros” rozgrywają słodko-gorzki sezon. Z jednej strony nie mają już szans na wygranie Ligi Mistrzów i Pucharu Hiszpanii, gdyż z obu turniejów odpadli. Z drugiej ostatnio mocno poprawili wyniki w LaLidze, wobec czego mają duże szanse na skończenie rozgrywek za FC Barceloną oraz Realem Madryt.

Jeśli Diego Simeone utrzyma posadę, a to wciąż wielce możliwe, zespół z Estadio Civitas Metropolitano czekają roszady kadrowe.

Wypożyczony do Chelsea João Félix najchętniej zostałby na stałe w Londynie, niejasna jest przyszłość Álvaro Moraty, a FC Barcelona ma opcję pozyskania Yannicka Carrasco.

Matteo Moretto z Relevo.com donosi, że zmiany dosięgną także formacji obronnej. Oczekuje się przyjazdu Çağlara Söyüncü, jednak do Turka może zostać dokooptowany także inny defensor.

Grający od lat w Atlético Madryt José María Giménez i Stefan Savić nie są już nietykalni. Według powyższego źródła, jeśli pojawi się zadowalająca oferta, jeden z nich odejdzie. Niewykluczona jest także sprzedaż obu graczy.

Giménez w „Los Rojiblancos” występuje od kwietnia 2013 roku, a jego dorobek to 274 spotkania oraz 11 goli. Savić przybył w połowie 2015 roku i uzbierał jak dotąd 260 występów. Czarnogórzec jest uważany za żołnierza Simeone.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy