Atlético Madryt stara się o nowego napastnika. Jest pierwsza oferta

Atlético Madryt stara się o nowego napastnika. Jest pierwsza oferta
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: France Football

Atlético Madryt dąży do pozyskania Moussy Dembélé. Hiszpanie właśnie przedstawili propozycję jego zakontraktowania - podaje „France Football”.

Odejście Diego Costy sprawiło, że „Los Colchoneros” zdecydowanie zintensyfikowali działania zmierzające do sprowadzenia nowego atakującego. Pierwsze miejsce na ich liście życzeń zajmował Arkadiusz Milik, ale SSC Napoli nie ułatwiło zadania, dlatego Hiszpanie zaczęli wdrażać plan B.

Ten na ten moment zakłada angaż Moussy Dembélé. Najlepszy strzelec Olympique’u Lyon w dwóch ostatnich sezonach (47 goli), w bieżącej kampanii pełni najczęściej rolę zmiennika. W efekcie nosi się on z zamiarem zmiany pracodawcy, a jak informuje „France Football”, Rudi Garcia i Juninho nie zamierzają stawać mu na drodze.

Zważywszy na te informacje, Atlético Madryt miało złożyć pierwszą oficjalną ofertę. Jest to propozycja wypożyczenia do 30 czerwca z opcją wykupu. Obecnie trwają negocjacje obu ekip i wydaje się, że transfer istotnie może dojść do skutku.

Gdyby tak się stało, wówczas o wzmocnienie postarają się „Les Gones”. Najwyżej stoją notowania Islama Slimaniego, który zupełnie nie ma szans na grę w Leicester City, a fakt, że jego umowa wygasa za pół roku, może tylko Francuzom pomóc.

Jeśli chodzi o Dembélé, pojawiło się również zainteresowanie ze strony West Hamu United, ale sam zawodnik na ten moment nie zamierza przenosić się do Anglii. To sprawia, że rosną szanse na wyjazd do Hiszpanii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy