Atlético Madryt szuka nowego bramkarza. TRZY nazwiska na liście

Atlético Madryt szuka nowego bramkarza. TRZY nazwiska na liście
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS

Ekipa z Wanda Metropolitano rozgląda się na rynku za wartościowym zmiennikiem dla Jana Oblaka ze względu na fakt, że Antonio Adán odrzucił możliwość przedłużenia kontraktu z klubem.

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się sporo informacji na temat zainteresowania usługami reprezentanta Słowenii ze strony Chelsea.

Atlético Madryt nie wyobraża sobie jednak możliwości przedwczesnego zakończenia współpracy z jednym ze swoich najlepszych zawodników i dlatego na obecną chwilę jedyną szansą londyńskiego klubu na wyciągnięcie 27-latka z hiszpańskiego zespołu jest aktywacja klauzuli wykupu opiewającej na 120 milionów euro.

„Los Rojiblancos” muszą jednak rozejrzeć się na rynku za nowym bramkarzem bez względu na najbliższą przyszłość Jana Oblaka, ponieważ dotychczasowy zmiennik Słoweńca - Antonio Adán - odrzucił możliwość przedłużenia wygasającego kontraktu z drużyną, aby związać się ze Sportingiem.

Dziennikarze „AS-a” uważają, że ekipa z Wanda Metropolitano ma obecnie na radarze trzech kandydatów na rezerwowego bramkarza, którymi są Roberto z West Hamu United, José Sá z Olympiakosu oraz Marko Dmitrović z Eibaru.

Spośród nich najszybciej do Atlético Madryt mógłby trafić pierwszy z nich, ponieważ nie odgrywa istotnej roli w londyńskim klubie i nie wywiązywał się w zakończonym sezonie z funkcji zmiennika dla Łukasza Fabiańskiego. Z tego powodu ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Deportivo Alavés, gdzie wystąpił w dziewięciu meczach.

Z kolei Portugalczyk i Serb byli w obecnych rozgrywkach numerami jeden w swoich zespołach, dlatego obaj mogą nie być zainteresowani pełnieniem funkcji zmiennika Jana Oblaka, który niezwykle rzadko ustępuje miejsca w bramce swoim konkurentom.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy