Atlético Madryt zabezpiecza się na wypadek fiaska transferu Rodrigo De Paula. Ma alternatywny cel

Atlético Madryt zabezpiecza się na wypadek fiaska transferu Rodrigo De Paula. Ma alternatywny cel fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Matteo Moretto | Fabrizio Romano

Atlético Madryt zamierza skupić się na pozyskaniu Hakana Çalhanoğlu w przypadku fiaska rozmów odnoszących się do sprowadzenia Rodrigo De Paula z Udinese - poinformowali Matteo Moretto i Fabrizio Romano.

„Los Rojiblancos” wykazują się w ostatnim czasie dużą determinacją w walce o względy reprezentanta Argentyny.

Dotychczasowe starania mistrza Hiszpanii nie przynoszą na razie spodziewanego efektu, dlatego przedstawiciele Atlético Madryt zaczynają coraz poważniej brać pod uwagę realizację innego transferu mającego na celu wzmocnienie środka pola drużyny prowadzonej przez Diego Simeone.

Matteo Moretto i Fabrizio Romano przekonują, że w takiej sytuacji Hakan Çalhanoğlu może zająć miejsce na szczycie listy życzeń ekipy z Wanda Metropolitano w razie fiaska rozmów w sprawie zakontraktowania Rodrigo De Paula.

Reprezentant Turcji ma obecnie spore problemy z dojściem do porozumienia z Milanem w kwestii przedłużenia wygasającej współpracy, co może wykorzystać właśnie Atlético Madryt.

27-latek miał w minionych dniach otrzymać ostateczną ofertę ze strony władz „Rossonerich” i jeżeli jej nie zaakceptuje, to włoski klub nie podejmie kolejnych prób jego zatrzymania.

Sky Sport Italia przekonuje, że kontrpropozycję ofensywnemu pomocnik zdążyli już przedstawić właśnie „Los Rojiblancos”, która gwarantowałaby mu zarobki wynoszące trzy miliony euro rocznie i dodatkowe trzy miliony euro za złożenie podpisu pod przygotowaną umową.

Jeżeli Çalhanoğlu przystałby na ofertę mistrza Hiszpanii, to ci mogliby wykorzystać ten fakt do podjęcia decydujących rozmów z Udinese w sprawie De Paula.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy