Atlético Mineiro rezygnuje z Anelki

Atlético Mineiro rezygnuje z Anelki
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Guardian

Działacze Atlético Mineiro postanowili wycofać się z pomysłu podpisania kontraktu z Nicolasem Anelką w związku ze zbyt długim oczekiwaniem na jego stawienie się w siedzibie klubu.

Eduardo Maluf, dyrektor generalny drużyny, oznajmił, że Anelka otrzymał ostateczny termin na pojawienie się w klubie "do poniedziałku", ale we wtorek agent zawodnika powiedział mu, że jego klient znajduje się obecnie na pielgrzymce w Kuwejcie.
 
- Anelka powinien poinformować nas o tym fakcie wcześniej - powiedział Maluf. - Atlético nie może przejść obok tego obojętnie. Do podpisania umowy zatem nie dojdzie - zakończył.
 
Prezes "Galo" Alexandre Kalil zapowiedział uzyskanie porozumienia z francuskim napastnikiem w dniu 6 kwietnia. Anelka miał tym samym dołączyć do zespołu byłego kolegi klubowego z czasów gry dla Paris Saint-Germain, Ronaldinho.
 
Maluf zapewnił, że co najmniej trzykrotnie otrzymywał różne wymówki ze strony piłkarza i jego agenta. Włodarze brazylijskiej ekipy rozmyślają nawet o zgłoszeniu sytuacji do FIFA, gdyż ich zdaniem Anelka dopuścił się zerwania warunków umowy.
 
35-latek pozostaje bez klubu od marca, kiedy to został zwolniony w kontrowersyjnych okolicznościach z West Bromwich Albion. Jak sam zapewniał, to on dobrowolnie rozwiązał kontrakt z Anglikami.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy