Atlético na zakupach we Francji

Atlético na zakupach we Francji
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: L'Équipe

Według francuskiego L'Équipe, Atlético Madryt chce sprowadzić Jordana Amaviego z francuskiego OGC Nice.

21-letni zawodnik znajduje się też na celowniku Olympique Lyonu, którego pierwsza oferta została już odrzucona. To Hiszpanie wydają się być jednak faworytami w walce o jego podpis. 

Prezydent aktualnego pracodawcy lewego obrońcy powiedział, że Amavi opuści klub jedynie wówczas, gdy wpłynie za niego odpowiednio wysoka oferta. Francuz, który w Madrycie spotkałby się z rodakiem Antoine Griezmannem, w ostatnim sezonie zagrał w 37 spotkaniach, notując cztery asysty.

Tym samym Atlético kontynuuje swoją politykę polegającą na sprowadzaniu głównie młodych, utalentowanych zawodników, którzy z czasem stają się ważnym ogniwami zespołu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy