Atlético zainteresowane piłkarzem Napoli
2015-06-21 19:41:58; Aktualizacja: 10 lat temu
José Callejón jest łączony z przejściem do Atlético Madryt.
Jak donosi "Mundo Deportivo", Diego Simeone jest wielbicielem talentu 28-latka, który w zeszłym sezonie rozegrał wszystkie 38 ligowych spotkań pod wodzą Rafy Beníteza. Po zmianie osoby na stanowisku trenera, przyszłość skrzydłowego na Stadio San Paolo stoi pod ogromnym znakiem zapytania.
Callejón, który jest wychowankiem Realu Madryt, podobno jest chętny na powrót do ojczyzny, w której wzmocniłby trzecią ekipę Primera División minionego sezonu.
Napoli wydaje się być chętne do sprzedaży hiszpańskiego gracza za 19 milionów euro, czyli kwotę dwukrotnie wyższą niż ta, za którą został pozyskany. Maurizio Sarri, nowy menadżer ""Gil Azzurrich", ma zamiar ściągnąć na miejsce piłkarza skrzydłowego Udinese, Allana.





![Álvaro Arbeloa chce zmazać plamę po porażce. Kadra Realu Madryt na mecz z Levante [OFICJALNIE]](img/photos/114563/170x113/alvaro-arbeloa.jpg)


![Rywal pierwszoligowca po prostu zszedł z boiska. Już wiadomo, dlaczego, jest komunikat [OFICJALNIE]](img/photos/106777/170x113/jaroslaw-skrobacz.jpg)
![„Pół roku temu karty rozdawaliśmy my, teraz rozdają je Czesi”. Piotr Klimek na gorąco po losowaniu Ligi Konferencji [WYWIAD]](img/photos/114567/90x60/taras-romanczuk.jpg)




![Álvaro Arbeloa chce zmazać plamę po porażce. Kadra Realu Madryt na mecz z Levante [OFICJALNIE]](img/photos/114563/90x60/alvaro-arbeloa.jpg)


![„Pół roku temu karty rozdawaliśmy my, teraz rozdają je Czesi”. Piotr Klimek na gorąco po losowaniu Ligi Konferencji [WYWIAD]](img/photos/114567/170x113/taras-romanczuk.jpg)



