Aubameyang zostanie w Arsenalu? Trzy kluby zainteresowane Gabończykiem

Aubameyang zostanie w Arsenalu? Trzy kluby zainteresowane Gabończykiem fot. Arsenal
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: David Ornstein I The Athletic

Przyszłość Pierre’a-Emericka Aubameyanga w Arsenalu stoi pod znakiem zapytania. O sytuacji napastnika pisze David Ornstein.

Kontrakt 31-letniego Gabończyka z „Kanonierami” jest ważny tylko do 30 czerwca 2021 roku. W ostatnich miesiącach media regularnie spekulowały na temat tego, czy piłkarz przedłuży współpracę z londyńczykami, czy ostatecznie odejdzie ze stolicy Anglii. Sprawa wciąż nie jest przesądzona.

Jak podaje Ornstein, Aubameyang jest szczęśliwy w Arsenalu. Jeśli miałoby jednak dojść do transferu, to w grę wchodziłaby raczej przeprowadzka poza Anglię. W kierunku napastnika spoglądają trzy kluby. Największe zainteresowanie wykazują Inter i Barcelona. Sytuację bacznie śledzi również Juventus.

Ornstein dodaje, że Aubameyang jest bardzo lubiany w szatni Arsenalu. Dotyczy to zarówno piłkarzy, jak i sztabu szkoleniowego. Nie ma na niego żadnych skarg. O wszystkim zadecyduje więc zapewne to, jaką umowę piłkarzowi zaoferują „Kanonierzy” (rozmowy są prowadzone), oraz wysokość propozycji z innego klubu.

Aubameyang rozegrał w sezonie 2019/2020 43 mecze. Zdobył 27 bramek i zanotował trzy asysty.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie Adama Traoré latem odejdzie z Wolverhampton?! „Wilki” zmieniły nastawienie OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u OFICJALNIE: Wojciech Stawowy zwolniony z ŁKS-u EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju EURO 2020: Trzy głośne powroty do reprezentacji Niemiec wciąż możliwe. Löw podejmie decyzję w maju OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę OFICJALNIE: Antonio Čolak odszedł z PAOK-u. Czas na nową ligę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy