Ba wróci do Niemiec?

Ba wróci do Niemiec?
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Sport1

Demba Ba może wrócić do Bundesligi. Napastnikiem Chelsea zainteresowana jest Borussia Mönchengladbach.

Demba Ba już w przeszłości występował na niemieckich boiskach. Senegalczyk grał w drużynie TSG 1899 Hoffenheim z której przeniósł się do West Ham United, a potem do Newcaste United. Według mediów 28-latek może dostać w styczniowym okienku możliwość powrotu do Bundesligi.

Usługami Demby Ba zainteresowana jest Borussia Mönchengladbach, która szuka następcy Luuka de Jonga. Holenderski napastnik, uznawany jest za jeden z największych niewypałów transferowych Bundesligi ostatnich lat, jest bardzo blisko podpisania kontraktu z Newcastle United.

Demba Ba w Chelsea Londyn jest tylko zmiennikiem i nic nie wskazuje na to, że jego pozycja w hierarchii Jose Mourinho się zmieni. Istnieje zatem szansa, że portugalski menedżer zgodzi się na sprzedaż swojego napastnika.

Kontrakt Senegalczyka z Chelsea wygasa w czerwcu 2016 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy