Ballack w Realu za 17 mln £ ?

Ballack w Realu za 17 mln £ ?
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball

Zarząd Realu jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem w swoje szeregi pomocnika Chelsea Michaela Ballacka i postanowił złożyć oficjalną oferte w wysokości 17 mln funtów.<br><br> Według Bernda Schustera jego rod(...)

Zarząd Realu jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem w swoje szeregi pomocnika Chelsea Michaela Ballacka i postanowił złożyć oficjalną oferte w wysokości 17 mln funtów.

Według Bernda Schustera jego rodak świetnie wkomponuje się w gre i szybko sie przystosuje do hiszpańskiego stylu gry. Jak już Niemiecki szkoleniowiec przyznawał że jest zainteresowany pozyskaniem rozgrywającego i doszedł do wniosku że nie ma sensu wydawać kolosalnych kwot na Kake i że lepiej jest wydac dużo mniej na Ballacka. Można się sopdziewać że ta oferta zadowoli władze Chelsea gdyż wycenili oni go na 20 mln euro.
Więcej na temat: Anglia Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy