Balotelli nastawiony na pozostanie w Europie
2020-09-17 15:22:55; Aktualizacja: 5 lat temu
Celem Mario Balotellego są dalsze występy w którymś z europejskich klubów, o czym przekonuje Mino Raiola, agent gracza.
Mimo że 30-latka formalnie wiąże z Brescią Calcio kontrakt (ważny do 30 czerwca 2022 roku), tylko kwestią czasu jest zakończenie współpracy obu stron. Piłkarz oraz prezes klubu żyją w otwartym konflikcie, a po spadku do Serie B, nie może być innego rozwiązania, jak odciążenie budżetu poprzez rozstanie ze środkowym napastnikiem.
Do tej pory w kontekście transferu zdobywcy pucharu Ligi Mistrzów z 2010 roku wymieniane były różne ekipy, w tym m.in. Beşiktaş, CFR Cluj czy Nantes. Pojawiły się też spekulacje, jakoby „Super Mario” znalazł się na celowniku Los Angeles Galaxy, ale przedstawiciel gracza wierzy w jego pozostanie na Starym Kontynencie.
– Dla niego zawsze znajdzie się rozwiązanie: jest jednym z najlepszych napastników we Włoszech. Nie martwię się. Zostanie w Europie – stwierdził Mino Raiola w rozmowie ze stacją Sky Sport Italia.Popularne
 
Balotelli w swoim piłkarskim CV ma takie kluby jak Inter Mediolan, Manchester City, Liverpool czy Olympique Marsylia.
W kampanii 2019/2020 wybiegał on na boiska 19 razy i strzelił w tym czasie pięć goli. 









![PSG bez dwóch gwiazd na mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE]](img/photos/110668/170x113/ousmane-dembele-desire-doue.jpg)





![Carlo Ancelotti powołał 26 piłkarzy na mecze reprezentacji Brazylii [OFICJALNIE]. Wśród nich niewypał transferowy FC Barcelony](img/photos/107088/170x113/carlo-ancelotti.jpg)

![PSG bez dwóch gwiazd na mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE]](img/photos/110668/90x60/ousmane-dembele-desire-doue.jpg)





![Carlo Ancelotti powołał 26 piłkarzy na mecze reprezentacji Brazylii [OFICJALNIE]. Wśród nich niewypał transferowy FC Barcelony](img/photos/107088/90x60/carlo-ancelotti.jpg)







