Balotelli przesadził. Dlatego Flamengo z niego zrezygnowało

Balotelli przesadził. Dlatego Flamengo z niego zrezygnowało fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS

„AS” informuje, że Mario Balotelli zdecydowanie przesadził w swoich żądaniach w trakcie negocjacji z Flamengo.

Wszystko wydawało się zmierzać w dobrym kierunku, lecz ostatecznie plan przeprowadzki Balotellego do Brazylii spalił na panewce. Napastnik miał pewne wątpliwości co do takiego ruchu, obawiając się, że grając w tamtejszej Série A będzie miał problem z wywalczeniem miejsca w kadrze Włoch na EURO 2020. Mimo to nie rezygnował z takiego kierunku i prowadził dalsze rozmowy, w ich trakcie jednak nadwyrężył cierpliwość działaczy „Mengão”.

„AS” przygląda się sprawie i wygląda na to, że jedną z głównych kości niezgody było żądanie zatrudnienia brata Mario, Enocka. Media już wcześniej informowały o tej kwestii, acz oczekiwania Balotellego było dość specyficzne. Snajper nie tylko chciał, by brazylijski klub zatrudnił jego młodszego o trzy lata brata, ale też liczył, że ten będzie miał zapewnioną pewną liczbę występów. Co prawda rozchodziło się o raptem 10 meczów w drużynie rezerw, ale Flamengo i tak uznało to za grę niewartą świeczki.

Do tego doszły kwestie finansowe. 29-latek zażyczył sobie pensji w wysokości 4,5 miliona euro, przy czym oczekiwał kontraktu na co najmniej dwa lata. Mało który zawodnik w Brazylii może liczyć na takie zarobki i Flamengo po kilku próbach obniżenia wymagań zawodnika zdecydowało się nie rozbijać banku na rzecz pozyskania gwiazdy.

Balotelli pozostaje zatem bez pracodawcy, choć niedługo może się to zmienić. W swoich szeregach widzą go działacze Brescii, która dopiero co awansowała do włoskiej Serie A. Beniaminek chce się upewnić, że zbliżająca się kampania nie będzie jedyną, dlatego starają się jak najbardziej wzmocnić skład. Nie wiadomo jednak czy także tutaj „Super Mario” będzie zgłaszać aż tak specyficzne żądania.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy