Banega ponownie na świeczniku. Argentyńczyk złamał zasady pandemiczne [WIDEO]

Banega ponownie na świeczniku. Argentyńczyk złamał zasady pandemiczne [WIDEO] fot. Ludovic Péron | Wikipedia
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Instagram | Twitter

Hiszpanie obecnie zmagają się z nawrotem COVID-19. Nie zważając na to, Éver Banega wraz ze swoją żoną postanowił wybrać się do klubu nocnego, w którym nie tak dawno odnotowano 12 potwierdzonych przypadków zachorowań na koronawirusa.

32-latek 20 lipca oficjalnie został nowym piłkarzem Asz-Szabab Rijad. Operacja odbyła się na zasadzie wolnego transferu, gdyż przed kilkoma dniami umowa Argentyńczyka z Sevillą dobiegła końca. Środkowy pomocnik postanowił z przytupem pożegnać Hiszpanię i odwiedził jeden z lokalnych klubów.

Jego żona Valeria zamieściła w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym Banega początkowo przebywa w towarzystwie innego mężczyzny, po czym widzimy go wraz z wieloma znajomymi. To wszystko, rzecz jasna, bez zachowania bezpiecznego dystansu społecznego, nie mówiąc już o braku maseczek na twarzach uczestników imprezy.

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy 65-krotny reprezentant Argentyny wzbudza kontrowersje, a na pierwszym planie znajduje się jego partnerka. Przed dwoma miesiącami para wzięła bowiem udział w grillu, na którym przebywali także inni gracze Sevilli.

Piłkarz związany z andaluzyjską ekipą przez trzy ostatnie lata, w minionej kampanii rozegrał 39 spotkań. W tym czasie strzelił trzy gole i posłał osiem kluczowych podań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy