Barcelona: Bartomeu rezygnuje. Koniec pewnej ery na Camp Nou

Barcelona: Bartomeu rezygnuje. Koniec pewnej ery na Camp Nou fot. FC Barcelona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Barcelona

Josep Maria Bartomeu i jego zarząd poda się do dymisji - informuje Marçal Lorente, który współpracuje m.in. z „Mundo Deportivo”.

Zgodnie z doniesieniami hiszpańskiego dziennikarza prezydent Barcelony zdecydował się zrezygnować ze stanowiska. Era Bartomeu dobiega końca.

57-latek do samego końca utrzymywał, że nie bierze pod uwagę takiego kroku. Kolejne rozmowy i ocena sytuacji miały jednak to zmienić. Na szczegółową analizę całej sprawy przyjdzie jeszcze czas, ale przyczyniło się do tego chociażby ostatnie zamieszanie z Leo Messim, słabe wyniki sportowe oraz sytuacja ekonomiczna.

Rezygnację przyśpieszyła wizja głosowania nad wotum nieufności. Zarząd stwierdził, że nie chce narażać zdrowia socios i powodować jeszcze większej niestabilności w klubie.

Jak podaje „Sport”, koniec końców to sam Bartomeu zaproponował reszcie zarządu podanie się do dymisji i zostało to przyjęte.

Hiszpan, który wcześniej piastował w klubie z Camp Nou inne stanowiska, został jego prezydentem w 2014 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy