Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców

Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Loic Tanzi

Loïc Tanzi z RMC Sport zauważa, że wkrótce możemy być świadkami kilku ciekawych transferów prawych obrońców.

Coraz bliżej odejścia z Ajaksu jest Sergiño Dest. Reprezentantem Stanów Zjednoczonych interesują się Barcelona oraz Bayern i oba te kluby mają być gotowe sprostać oczekiwaniom finansowym amsterdamczyków. Przyszłość 19-latka powinna wyjaśnić się po weekendzie. Na tym jednak nie koniec.

„Po Serge’u Aurierze Milan skierował swoje zainteresowanie w stronę Maxa Aaronsa z Norwich City. Dest jest blisko Barcelony, ale w wyścigu o jego podpis cały czas liczy się Bayern. Monachijczycy biorą jednak również po uwagę ściągnięcie Aaronsa. Nowego prawego obrońcy szuka też Roma” - napisał Tanzi na Twitterze.

W końcówce okna powinniśmy być więc świadkami kilku transferów prawych defensorów.

Bilans z poprzedniego sezonu:

Serge Aurier (Tottenham) – 42 mecze, dwa gole, osiem asyst;
Max Aarons (Norwich City) – 40 meczów, dwie asysty.
Sergiño Dest (Ajax) – 35 meczów, dwa gole, sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy