Barcelona blisko zatrudnienia Quique Setiéna

Barcelona blisko zatrudnienia Quique Setiéna
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero I Sport

Barcelona lada moment potwierdzi rozstanie z Ernesto Valverde. Z doniesień mediów wynika, że „Dumę Katalonii” poprowadzi Quique Setién.

O takim scenariuszu pisze Gerard Romero z RAC1 oraz „Sport”. Ten pierwszy poinformował, że do Barcelony przybył już agent Setiéna, by uzgodnić szczegóły dotyczące zawarcia współpracy.

Nie jest to jeszcze przesądzone, ale wydaje się, że 61-latek ma poprowadzić zespół mistrza Hiszpanii do końca sezonu, a potem przejmie go inny szkoleniowiec.

Setién jest bez klubu od lata. Ostatnim miejscem pracy trenera był Real Betis, który prowadził przez dwa sezony. W tym czasie ekipa z Sewilli rozegrała pod jego wodzą 97 spotkań. Zanotowała 39 zwycięstw, 22 remisy oraz 36 porażek. Wcześniej Hiszpan był szkoleniowcem Racingu Santander, Logroñés, Lugo i Las Palmas, a także selekcjonerem reprezentacji Gwinei Równikowej.

Czekamy na potwierdzenie tych doniesień.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy