Barcelona nie odpuszcza w sprawie Maxiego Gómeza

Barcelona nie odpuszcza w sprawie Maxiego Gómeza
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Radio Galega

Hiszpańskie media informują, że Maxi Gómez wciąż znajduje się w orbicie zainteresowań Barcelony. Świadczy o tym chociażby fakt, że Katalończycy kilka dni temu przesłali Celcie Vigo oficjalną ofertę.

Priorytetem Barcelony nadal jest sprowadzenie środkowego napastnika. Angaż Kevina Prince’a-Boatenga okazał się nietrafioną decyzją i lada dzień Ghańczyk wróci do Sassuolo. Tym samym latem możemy oczekiwać transferu nowego snajpera. 

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że Katalończycy mogą już zapomnieć o Luce Joviciu. Tymczasem nastąpił nieoczekiwany zwrot o 180 stopni, co ostatecznie mistrzowie Hiszpanii mogą wykorzystać. Problemem są jednak oczekiwania Eintrachtu Frankfurt, który obecnie ma żądać za swojego zawodnika około 100 milionów euro. 

Mając to na uwadze, „Blaugrana” przeprowadziła próbę zakontraktowania Maxiego Gómeza i wystosowała tym samym oficjalną ofertę za jego usługi. Według Radia Galega propozycja opiewała na 25 milionów euro, a więc połowę wartości klauzuli wykupu 22-letniego Urugwajczyka. Ostatecznie Celta Vigo zdecydowała się ją odrzucić, bowiem oczekuje minimum 40 milionów euro. 

Na razie nie wiadomo, czy Barcelona zrobi kolejne podejście po środkowego napastnika, który do LaLiga trafił latem 2017 roku. Wówczas za 80% jego karty zawodniczej zapłacono cztery miliony euro. Od tego czasu obiecujący napastnik w 75 meczach strzelił 31 goli, a dodatkowo zanotował dziesięć asyst. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy