Barcelona nie odpuszcza w sprawie Maxiego Gómeza

Barcelona nie odpuszcza w sprawie Maxiego Gómeza
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Radio Galega

Hiszpańskie media informują, że Maxi Gómez wciąż znajduje się w orbicie zainteresowań Barcelony. Świadczy o tym chociażby fakt, że Katalończycy kilka dni temu przesłali Celcie Vigo oficjalną ofertę.

Priorytetem Barcelony nadal jest sprowadzenie środkowego napastnika. Angaż Kevina Prince’a-Boatenga okazał się nietrafioną decyzją i lada dzień Ghańczyk wróci do Sassuolo. Tym samym latem możemy oczekiwać transferu nowego snajpera. 

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że Katalończycy mogą już zapomnieć o Luce Joviciu. Tymczasem nastąpił nieoczekiwany zwrot o 180 stopni, co ostatecznie mistrzowie Hiszpanii mogą wykorzystać. Problemem są jednak oczekiwania Eintrachtu Frankfurt, który obecnie ma żądać za swojego zawodnika około 100 milionów euro. 

Mając to na uwadze, „Blaugrana” przeprowadziła próbę zakontraktowania Maxiego Gómeza i wystosowała tym samym oficjalną ofertę za jego usługi. Według Radia Galega propozycja opiewała na 25 milionów euro, a więc połowę wartości klauzuli wykupu 22-letniego Urugwajczyka. Ostatecznie Celta Vigo zdecydowała się ją odrzucić, bowiem oczekuje minimum 40 milionów euro. 

Na razie nie wiadomo, czy Barcelona zrobi kolejne podejście po środkowego napastnika, który do LaLiga trafił latem 2017 roku. Wówczas za 80% jego karty zawodniczej zapłacono cztery miliony euro. Od tego czasu obiecujący napastnik w 75 meczach strzelił 31 goli, a dodatkowo zanotował dziesięć asyst. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy